Bayraklı DemirDöküm Servisi

Kış aylarının gelmesi ile birlikte bakım yapılmayan kombilerde yoğun çalışmaya bağlı olarak arızalanma görülebilir. Bu arızalar parçaların zorlanmasından dolayı sistemin diğer bölümlerinin normalin dışında çalışmasından kaynaklanır.

Arızaların görülme nedenleri ise çeşitli sebeplere bağlıdır. Bazı durumlarda çevresel faöktörlerin de etkisi ile arızalar çıkabilmektedir. Çevresel nedenlere bağlı olarak gelişen arızalardan biri elektrik kesintileridir. Elektrik kesintisi sonrası, elektrikler tekrar verildiğinde bir süre voltaj dalgalanması görülür. Voltaj dalgalanmaları elektronik sistemlere zarar verir. Kombi de bunlardan biridir. Elektirkler tekrar geldiğinde kombi açıksa, buna bağlı olarak çeşitli arızalar gösterebilir.

Bu tip sorunları önlemek için regülaör kullanılabilir. Regülatör ile voltaj dalgalanmasının neden olacağı arızalar engellenir. Bayraklı Demir Döküm kombi servisi, regülatörü olmayan kombilere gerekli işlemleri uygulayarak regülatör takmaktadır. Aynı şekilde işlevini göstermeyen parçalar da uzman ekiplerimizce yenilenmektedir.

Bayraklı DemirDöküm Servisi

Bu tür arızaları önlemenin en iyi yolu kış öncesi gerekli bakımların yaptırılmasıdır. Yapılacak bakımlar ile kombiler verimli şekilde çalışarak, arızaya yaşamadan uzun süreler kullanılabilir. Bu konuda profesyonel kombi servisi ile görüşerek zaahmetsiz şekilde bakım yaptırabilirsiniz. Evimizin önemli bir parçası olarak kombilere yapılacak bakımlar, soğukların geldiği şu dönemde çok büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Bayraklı DemirDöküm Servis Telefonu

Uzman ve tecrübeli Demir Döküm kombi servisi firmamız ile bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz 7/24 İzmir’de faaliyet gösteren Demir Döküm Kombi markasının İzmir servisinin bir önemli bir ayağıdır.

Tecrübelli ekiplerimiz ile tüm bakım aşamalarını eksiksiz olarak tamamlamaktayız. Bu sayede yapılan bakım sonrası kombiler daha uzun süre verimli şekilde çalışabilmektedir. Siz de kombi sorunu yaşamadan kış dönemlerini geçirmek isterseniz bakım ve onarım işlemleri için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz.

Aramanızda yaşadığınız sorunları belirterek ekiplerimizin hazır yaparak adresinize gelmesini sağlayabilrisiniz. Geniş servis ağımız sayesinde ve yeterli personel sayımız ile servis talebinizin alınması ile birlikte adresinize yakın olan ekip yönlendirilir. Bu da servis bekleme gibi ciddi derecede yorucu olabilecek bir sürecin önüne geçmektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir